Sonunda ekleyebildim yeni pinolarımı:) iş güç koşturmaca derken saat ne zaman bir ne zaman iki oluyor anlayamıyorum bile...hayat mı çabuk akıyor artık ben mi yetişemiyorum bilemedim...

Evet tüm oyuncaklarımı seviyorum ama Pinomino Bebekleri'nin bendeki değeri çok çok ayrı. Neden derseniz yıllar öncesine dayanan arkadaşlığımızda hep Pinomla beraber birşeyler yapmayı istedik. Ufak tefek denemelerimiz oldu ama ne yazık ki yine yoğunluklarımızdan dolayı sonu gelmedi. Odalara tıkılıp yapabileceklerimizi tasarlayıp, güle oyuna birşeyler üretmekten çok keyif alırdık. Birçok ortak noktamız vardı bunun içinde herzaman aynı dili konuştuk onunla. (en son kahvaltı masasında bundan sonra ingilizce konuşcaz dedi ona bile ayak uydurduk Büloyla)  Bu sefer yine birlikteyiz ve güzel meyvelerimiz de ortada. Onun muhteşem çizgileri benim oyuncaklarımla buluştu.

Ben eğitimim boyunca 1'den sonsuza giden sorular çözerek öğrendiklerimi tecrübe sayarak kimlerin sonsuza kadar, kimlerin ise belli bir tarihe kadar gidebileceğini çok iyi öğrendim. Hayatımda sonsuz olarak yer alacak olan dostum kardeşim arkadaşım canım Pinom seni çok seviyorum:) 

7 yorum:

guguk kuşu dedi ki...

bence bu pinomino bebekleri bir süre sonra marka olacaklar, keyifle takip ediyorum sizi

nazli dedi ki...

çok çok güzel bir dostluk, herkese nasip olsun :) bebeğe dönüşen karakterlere de bayıldım, ellerinize sağlık!

nunugurumi dedi ki...

Teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için:)

Pınar Büyükgüral dedi ki...

Canımm bende seni çok seviyorumm:)) Zaten yaşlanıyoruzz duygusallaştırma şimdi beni:D
Kocaman öpüyorummm:D

huriyecelebi dedi ki...

Gerçekten hepsi birbirinden güzel, ellerinize sağlık

Begüm dedi ki...

Annem küçükken bana kırmızı bir bebek örmüştü, benim ilk bebeğim. Pinomino bebeklerini görünce o geldi aklıma.Hepsi çok güzel olmuş.
Sevgiler

nunugurumi dedi ki...

Teşekkür ederim Begüm Hanım beğenmenize çok sevindim, biz büyümeyen kızlar ilk bebeklerini unutamadıkları gibi son bebek diye de bişi yoktur di mi ama:)
Sevgilerimle